Заняття з дисципліни "Арт-терапія у фізичній реабілітації»

Продовжуються практичні заняття для студентів 2 курсу спеціальності 227 – «Фізична реабілтація» з диципліни (за вибором) "Арт-терапія у фізичній реабілітації», викладачі курсу: доцент кафедри спорту та фітнесу, канд. психол. наук Поляничко О.М.; канд. психол. наук, старший викладач Лахтадир О.В.

Заняття з ліпки із солоного тіста передбачало практичну складову  навчання: можливості розвитку комунікатиного вміння позитивного спілкування і співпраці;  релаксація через перетворення деструктивних форм енергії в соціально-адаптивні форми діяльності, зняття психоемоційного напруження; розширення знань і уявлень про самого себе, інших, навколишній світ, розкриття творчих здібностей. Ознайомились з корекційно-розвиваючою складовою ліпки, можливостями:  розвитоку і корекції всіх психічних функцій (сприйняття, уваги, мислення, моторики та координації рухів і, звичайно, мови у дітей); розвитку моральних сторін особистості дитини, любові до праці, процесу творчості і пізнання. Наприкінці заняття була можливість розписати фарбами готову роботу.