Профорієнтаційні заходи кафедри спорту та фітнесу

20 квітня 2018 року старші викладачі кафедри спорту та фітнесу Морозова Світлана Миколаївна та Зубко Валентина Володимирівна провели профорієнтаційний захід у спортивному клубі «Оріон» м. Києва та спеціаліізованій школі №251 ім. ХО ШИ МИНА з поглибленим вивчанням англійської мови м. Києва, ознайомили юних спортсменів та учнів з умовами вступу і навчанням в Університеті Грінченка.

21 квітня 2018 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Чекмарьова Валентина Василівна провела профорієнтаційну роботу зі спортсменами, членами національної збірної команди України з плавання (дівчата) на чолі з заслуженим тренером України Зевіним Юрієм Михайловичем. А 23 квітня 2018 року Чекмарьова В.В. провела профорієнтаційну роботу з вихованцями ШВСМ в м. Києві.

Спортсмени виявили зацікавленість та отримали відповіді на запитання щодо вступу до Київського Університету імені Бориса Грінченка.