15 квітня 2019 р.

Засідання кафедри спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту від 15.04.2019 р.

Порядок денний:

1. Про проведення Конкурсу на заміщення вакантних посад.

2. Про затвердження графіка відкритих занять.

3. Про затвердження білетів для вступу.

4. Про підготовку до проведення Міжнародної конференції «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики», 15-16 травня 2019 р.

5. Про організацію досліджень за темою НДР «Теоретико-практичні засади використання фітнес-технологій у фізичному вихованні і спорті».

6. Про підготовку до вступної кампанії 2019 року.

7. Про підготовку публікацій у 2 номері наукового журналу «Спортивна наука та здоров’я людини».

8. Інше.

Проект рішення:

1. Подати заяви для участі у Конкурсі на заміщення вакантних посад до 26 квітня до 15.00 у відділ кадрів. Підготувати пакет документів для участі у конкурсі та подати на кафедру не пізніше 20 травня 2019 р.

2. Затвердити графік проведення відкритих занять та розмістити його на сайті ФЗФВС.

3. Затвердити білети для вступу.

4. Забезпечити проведення конференції згідно з планом організації. Підготувати доповіді для участі у секційних засіданнях Міжнародної конференції «Здоров’я, фізичне виховання і спорт: перспективи та кращі практики», 15-16 травня 2019 р.

5. Провести дослідження фізичного розвитку, функціонального стану та фізичної підготовленості студентів 1 курсу протягом квітня-травня 2019 р. та подати протоколи досліджень на кафедру до 15 червня 2019 р.

6. Надіслати керівникам спортивним закладів, в яких була проведена профорієнтаційна робота, листи з повідомленням термінів проведення вступної кампанії 2019 р.

7. Підготувати статті для публікації у 2 номері наукового журналу «Спортивна наука та здоров’я людини».