Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Вітаємо випускників-бакалаврів 2017 року Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту!

30 червня 2017 р. відбулась церемонія вручення дипломів випускникам ОКР "бакалавр" спеціальності  "Фізичне виховання".

Детальніше:

Чемпіонат міста Києва з футболу серед ВНЗ (09.06.2017)

09 червня 2017 р. в Чемпіонаті міста Києва з футболу серед ВНЗ зустрічалися лідери – команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ).

Детальніше:

Відкрита лекція професора Східно-Каролінського університету (США) Наталії Сірої

09 червня 2017 р. в Київському університеті імені Бориса Грінченка за підтримки Наукового товариства Університету та Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту відбулася відкрита лекція професора Східно-Каролінського університету (США) Наталії Сірої на тему: «Особливості наукової діяльності Університетів США: досвід Східно-Каролінського університету».

Детальніше:

Виїзне заняття студентів спеціалізації «Захист Вітчизни» в Голосіївському лісі

07 травня 2017 р. в рамках навчальної дисципліни «Захист Вітчизни» відбулося заняття зі студентами II курсу Факультету, яке пройшло на території Голосіївського лісу в місцях 3-ої лінії оборони м. Києва у 1941 році.

Детальніше:

Товариський матч збірних команд з футболу

06 червня 2017 р. відбувся товариський матч збірних команд з футболу (збірної України та збірної м.Києва). У складі збірної команди м.Києва грають студенти Київського університету імені Бориса Грінченка (Ткач Володимир, Чоботар Олег, Кузьменков Дмитро, Співаков Андрій, Піскун Ярослав).

Детальніше:

Олімпійський день

03 червня 2017 р. в  м. Києві за ініціативи Національного олімпійського комітету України та за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації відбувся Олімпійський день, який щороку проходить майже в 200 країнах світу з нагоди дня створення Міжнародного Олімпійського Комітету.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події