Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Матч збірної України з футболу

16 жовтня 2018 р. студенти та викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського Університету імені Бориса Грінченка відвідали домашній матч збірної України з футболу, який відбувся у м. Харків на стадіоні «Металіст».

Детальніше:

Гостьова лекція «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера»

12 жовтня 2018 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулася гостьова лекція-дискус за темою: «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера». Лектор – Марк Холл – провідний спікер в тренерських штабах шкіл і клубів США, має досвід роботи з юніорськими командами з футболу, баскетболу та гімнастики, є наставником тренерів збірних США, міжнародним представником 3-D інституту, проводить тренінги з тренерами і лідерами на 4 континентах в понад 25 країнах світу.

Детальніше:

Виїзні заняття зі спортивного туризму

11 жовтня 2018 року студенти 2 курсу (які навчаються за освітніми програмами «Тренерська діяльність» та «Фізичне виховання» – спеціалізація «Методика туристичної роботи) здійснили похід вихідного дня в рамках навчальних дисциплін «Спортивний туризм і орієнтування» та «Туризм і методика туристичної роботи».

Детальніше:

Науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку та організаційно-методологічні особливості проведення фізкультурно-оздоровчих занять з танцювального фітнесу»

05 жовтня 2018 року кафедрою спорту та фітнесу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту був проведений науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку та організаційно-методологічні особливості проведення фізкультурно-оздоровчих занять з танцювального фітнесу».

Детальніше:

Участь у міжнародному марафоні "9 th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018"

07 жовтня 2018 р. відбулася наймасштабніша бігова подія року - міжнародний марафон  "9 th Wizz Air Kyiv City Marathon 2018" (45 країн; 11,5 тис. учасників), який щорічно відбувається у Києві. В цих змаганнях з бігу беруть участь як професійні спортсмени, так і аматори та просто шанувальники цієї легкоатлетичної дисципліни.

Детальніше:

3 тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО

04 жовтня 2018 року відбувся 3 тур Чемпіонату м. Києва серед ЗВО, в якому взяли участь збірні команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного економічного університету. Гра проходила на міжшкільному стадіоні по вул. Богатирська 2-б.

Детальніше:

Стартував XVIII Чемпіонат України з футболу серед ЗВО

02 жовтня 2018 р. стартував XVIII чемпіонат України з футболу серед закладів вищої освіти.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події