Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам - 2019

27 червня 2019 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка ОР «бакалавр» напрямів підготовки «6.010201 Фізичне виховання» та «6.010203 Здоров’я людини».

Детальніше:

Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді

22-23 червня 2019 р. в місті Кропивницький відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Студент  Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту групи ФВб-3-18-4.0д, Бадун Віталій, посів 2 місце на дистанції 3000 м з перешкодами з результатом 9:17.87. Вітаємо!

Детальніше:

Чемпіонат Європи з армреслінгу

14-23 травня 2019 р. відбувся 24-й Чемпіонат Європи з армреслінгу (м. Лутракі, Греція). Студент 3 курсу групи ФВб-1-16-4.0д Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, Денисевич Богдан, став срібним призером змагань, здобувши 2 місце серед юнаків у ваговій категорії +55 кг. Вітаємо Богдана з перемогою!

Детальніше:

Навчально-практичний семінар "Використання засобів різних видів спорту у фізичному вихованні школярів"

 29 травня 2019 р. студенти 4 курсу кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту в рамках дисципліни "Теорія і методика фізичного виховання" взяли участь у навчально-практичному семінарі "Використання засобів різних видів спорту у фізичному вихованні школярів".

Детальніше:

Участь у міжнародному тижні Erasmus (the 2nd Erasmus International Staff Week)

З 27.05.2019 р. по 31.05.2019 р. викладачі кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ляшенко В.М та Латишев М.В. взяли участь у міжнародному тижні Erasmus (the 2nd Erasmus International Staff Week), який відбувся в Університеті фізичного виховання імені Юзефа Пілсудського (Jozef Pilsudski University of Physical Education) у місті Варшава (Польща).

Детальніше:

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання лікування та реабілітації м’язово-скелетних порушень»

23-24 травня 2019 р. викладачі кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології разом зі студентами допомагали в організації та взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання лікування та реабілітації м’язово-скелетних порушень», яка проходила у Київському міському клінічному госпіталі ветеранів війни.

Детальніше:

ХІV літня Універсіада України з фехтування

20-26 травня 2019 р. у місті Миколаєві відбулися змагання ХІV літньої Універсіади України з фехтування, на яких Лобачева Анастасія, студентка ІІІ курсу групи ФВб-3-18-2.0д Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, посіла ІІІ місце у складі команди «Київ -2» з фехтування на шпагах серед жінок. Вітаємо з перемогою!

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події