Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Равликотерапія в косметології

20 травня 2017 р. в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" Полковенко О.В., к.б.н., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіологогії провела круглий стіл на тему "Равликотерапія в косметології", на якому відбулась демонтрація гігантського равлика ахатини.

Детальніше:

Виїзне заняття студентів спеціалізації "Захист Вітчизни"

19 травня 2017 р.  відбулось виїзне заняття для студентів 2 курсу спеціалізації "Захист Вітчизни" на базі громадської приймальні народного депутата України А.Білецького (Оболонська РДА), на якому студенти ознайомились з роботою відділу військово-патріотичного виховання.

Детальніше:

Продовжуються наукові дослідження у рамках Фестивалю науки

Викладачами кафедри спортивної підготовки проведена проба Руф'є - Діксона. Це навантажувальний комплекс, призначений для оцінки працездатності серця при фізичному навантаженні. 

Детальніше:

Науково-теоретична студентська конференція "Роль та місце фахівця з фізичної реабілітації в системі охорони здоров’я населення України"

18 травня 2017 р. на кафедрі фізичної реабілітації та біокінезіології відбулась науково-теоретична студентська конференція "Роль та місце фахівця з фізичної реабілітації в системі охорони здоров’я населення України". 

Детальніше:

Благодійна акція «Подаруй дитині іграшку!»

19 травня 2017 р. студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту провели благодійну акцію «Подаруй дитині іграшку!» для вихованців спеціальної школи-інтернату №26, м. Київ, бульвар Перова, 1.

Детальніше:

Вечір-реквієм, присвячений Дню пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18 травня 2017 р. співробітники Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту відвідали вечір-реквієм, присвячений Дню пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу в Національній опері України.

Детальніше:

Волонтерська допомога у Спартакіаді серед школярів ЗНЗ Оболонського району м. Києва

​18 травня 2017 р. студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту допомогли в організації суддівства у змаганнях за програмою з видів спорту: баскетболу 3х3, футзалу, шахів, шашок, легкої атлетики. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події