Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Випуск магістрів спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія»

23 січня 2020 року відбувся перший випуск студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю «227 Фізична терапія, ерготерапія».

Детальніше:

Проведення акції "Живий ланцюг Соборності"

22 січня в Україні відзначається День Соборності. В цей день у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). 

Детальніше:

Звіт декана Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту за 2019 рік

21 січня 2020 р. відбулися Збори трудового колективу Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, на яких декан Факультету - Лопатенко Георгій Олегович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, представив звіт роботи Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту за 2019 рік.

Детальніше:

Робота з електронними базами наукової літератури

 

20 січня 2020 року відбулося засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Робота з електронними базами наукової літератури:  Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського, Російської наукової електронної бібліотеки «eLibrary», Web of Science, PEDro, PubMed».

Детальніше:

Участь у суддівстві ХХV Всеукраїнських відкритих змагань з легкої атлетики

10-11 січня 2020 р.  старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Гацко О.В. взяла участь у суддівстві  ХХV Всеукраїнських відкритих змагань з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти». Змагання відбулись в легкоатлетичному манежі КМШВСМ.

Детальніше:

Кращий гравець команди FC «TOPAZ»

Вітаємо Шевченка Сергія, студента групи ТДб-1-17-4.0д Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, з титулом «Кращій гравець команди FC «TOPAZ» турніру з футзалу «Фанат-Ліги» 2019-2020 року!

Детальніше:

Навчально-методичний семінар «Сучасні вимоги до змісту освітнього процесу»

09 січня 2020 р. для науково-педагогічних працівників кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту було проведено навчально-методичний семінар «Сучасні вимоги до змісту освітнього процесу», на якому обговорювалися питання з удосконалення навчально-методичної документації та підвищення якості викладання дисциплін.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події