Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

ІІ Студентська науково-практична конференція «Health, Physical Education and Sports»

14 березня 2019 року на Факультеті здоров'я, фізичного виховання та спорту відбулась ІІ Студентська науково-практична конференція англійською мовою «Health, Physical Education and Sports». 

Детальніше:

Участь у брейн-ринзі «Цікава математика»

15 березня 2019 р. студенти нашого факультету (Харлан Денис, Головей Юлія (група ФВб-1-18-4.0д); Лизогуб Дмитро, Чалий Дмитро (група ФВб-2-17 4.0д) взяли участь у брейн-ринзі «Цікава математика» в рамках проведення Факультетом інформаційних технологій та математичних дисциплін заходів, присвячених Міжнародному дню числа «Пі».

Детальніше:

XIV літня Універсіада м. Києва - волейбол (жінки)

14 березня 2019 р. відбувся матч у змаганнях з волейболу (жінки) XIV літньої Універсіади м. Києва в програмі Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва 2018/2019 н.р.  

Детальніше:

Майстер-клас з соматики для викладачів та студентів

12 березня 2019 року старший викладач кафедри спорту та фітнесу Волощенко Юрій Миколайович провів майстер-клас з соматики для викладачів та студентів Київського університету імені Бориса Грінченка, на якому учасники знайомилися з основними принципами соматики, самосприйняттям власного тіла та ділилися своїми враженнями і відчуттями.

Детальніше:

5 тур змагань з волейболу (чоловіки)

12 березня 2019 р. відбувся 5 тур змагань з волейболу (чоловіки) XIV літньої Універсіади м. Києва в програмі Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва 2018/2019 н.р. Зустрілися  команди Київського університету імені Бориса Грінченка та  Національного авіаційного університету. З рахунком 3:1 перемогу одержала команда НАУ.

Детальніше:

Соматичне навчання в інституті The Ingle Institute for Somatic Movement Education

З 05 по 11 березня 2019 року в Києві проходив 4 сегмент сертифікаційної програми з соматичного навчання в інституті The Ingle Institute for Somatic Movement Education. Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Волощенко Юрій Миколайович разом з Брайаном Інглом (директором Інституту, Ірландія) викладали на цьому сегменті. Влітку відбудеться випуск цієї групи. І ми сподіваємось на збільшення професійних викладачів із соматики в Україні.

Детальніше:

Тренувальне заняття з баскетболу (соціальний проект)

09 березня 2019 р. в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» викладач кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка Цикоза Євгенія Валеріївна провела тренувальне заняття з баскетболу. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події