Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади

20 січня 2017р. на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту відбувся 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фізичного виховання і спорту, в якому взяли участь студенти 3-5 курсів Факультету.

Детальніше:

Змагання з кросу "Спритний карась"

09 січня 2017 р. старший викладач кафедри спортивної підготовки Соляник Тетяна Владиславівна виборола 1 місце у змаганнях з кросу на 11 км "Спритний карась", які проводив Клуб спортивного орієнтування "Север" у  с.Забір'я. Вітаємо з перемогою і бажаемо наступних вдалих виступів у легкоатлетичних змаганнях.

Детальніше:

Вітаємо команду Університету Грінченка з перемогою у змаганнях «Захисник України»!

Протягом листопада-грудня 2016 р. серед команд вищих навчальних закладів м. Києва з метою популяризації серед студентської молоді військово-прикладних та спортивно-технічних видів спорту відбувалися військово-спортивні змагання «Захисник України», присвячені Дню Збройних Сил України.

Детальніше:

Вітаємо Соляник Тетяну Владиславівну з перемогою!

Вітаємо Соляник Тетяну Владиславівну, старшого викладача кафедри спортивної підготовки з перемогою на Відкритому командному Чемпіонаті м. Києва з легкої атлетики (дистанція 1500м)!

Детальніше:

Змагання з вогневої підготовки

21 грудня 2016 р. студенти напряму підготови "Фізичне виховання" (спеціалізація "Захист Вітчизни") взяли участь у фіналі міського військово-спортивного змагання з вогневої підготовки "Снайпер столиці" серед учнів ЗНЗ м.Києва, який пройшов у смт Нові Петрівці на базі військової частини Національної гвардії.

Детальніше:

Заняття з волейболу в рамках соціального проекту

17 грудня 2016 р. старший викладач кафедри спортивної підготовки Пушкарьов Ю.В. провів навчальне заняття з волейболу для учнівської молоді Оболонського району в рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва». 

Детальніше:

Новорічне свято «Зимова казка»

20 грудня 2016 р. за участю студентських рад Факультету здоров’я, фізичного виховання і спортуІнституту журналістики та Історико-філософського факультету було створено та проведено новорічне свято «Зимова казка». Це веселе шоу створило гарний святковий настрій для всіх, хто завітав на свято.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події