Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Виїзне заняття з дисципліни «Вступ до спеціальності»

12 грудня 2018 р. відбулося виїзне зняття студентів 1 курсу групи ТДб-1-18-4.0д до фітнес-центру SMART-FITNESS. Студенти ознайомилися з роботою фітнес-центру, особливостями роботи фітнес-тренера та проведенням тренувань оздоровчого спрямування.

Детальніше:

Профорієнтаційний захід (Київський спортивний ліцей-інтернат)

12 грудня 2018 р. завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В., викладачі – Чекмарьова В.В., Єретик А.А., Іваненко Г.О. та студенти 1 курсу Бондар Ігор і Серачов Володимир провели профорієнтаційний захід у Київському спортивному ліцеї-інтернаті.

Детальніше:

Участь у змаганнях "Снайпер столиці"

11 грудня 2018 р. студенти факультету взяли участь у змаганнях "Снайпер столиці" серед ВНЗ м. Києва. В особистому заліку серед юнаків ІІІ місце посів Палюра Костянтин, студент 2 курсу; а серед дівчат 1 місце посіла Карпенко Наталія, студентка 4 курсу. Вітаємо!

Детальніше:

Відкрите заняття з дисципліни «Спортивні ігри і методика їх викладання»

07 грудня 2018 р. на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту доцентом кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Сушко Р.О. було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Спортивні ігри і методика їх викладання» для вчителів фізичного виховання, які проходять підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти.

Детальніше:

Вітаємо чемпіонок України з футзалу!

06 грудня 2018 року збірна команда Київського університету імені Бориса Грінченка з жіночого футболу перемогла у фінальному матчі Кубку України серед ЗВО.

Детальніше:

Майстер-клас зі спортивного танцю

06 грудня 2018 р. у рамках Грінченківської декади для викладачів університету було проведено майстер-клас зі спортивного танцю.
У дружній атмосфері учасники заходу опановували елементи латиноамериканського танцю сальса.

Детальніше:

Відвідування виставки-музею досягнень братів Кличків

Студенти 1 курсу (групи ТДб-1-18-4.0д, ФіРб-1-18-4.0д) відвідали виставку - музей досягнень братів Кличків (під керівництвом викладачів Білецької В.В., Бистрої І.І., Гаврилової Н.Г.) в рамках дисципліни «Вступ до спеціальності».

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події