Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Наукова конференція «Олімпійський урок доктора Анохіна»

18 вересня 2017 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулася наукова конференція «Олімпійський урок доктора Анохіна», присвячена 135-річниці від дня народження Олександра Костянтиновича Анохіна.

Детальніше:

Участь у суддівстві фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя"

13 вересня 2017 р. викладач кафедри спорту та фітнесу Соляник Тетяна Владиславівна разом зі студентами Університетського коледжу взяли участь у суддівстві фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей "Олімпійське лелеченя" - "Olympic Moves".

Детальніше:

Студентка Київського університету імені Бориса Грінченка стала чемпіонкою світу серед військовослужбовців

Вітаємо Владу Харькову, майстра спорту України з фехтування, студентку 5 курсу спеціальності "Фізичне виховання" Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, з перемогою на Чемпіонаті Світу серед військовослужбовців 2017 року в командному заліку.

Детальніше:

Урочиста церемонія відкриття нового спортивного комплексу

15 вересня 2017 р. відбулась урочиста церемонія відкриття нового спортивного комплексу Київського університету імені Бориса Грінченка за адресою: просп. Юрія Гагаріна, 16.

Детальніше:

Екскурсія до КПНЗ «Київський центр військово-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства»

13 вересня 2017 р. студенти 2 курсу спеціалізації «Захист Вітчизни» відвідали відділ військово-патріотичного виховання КПНЗ «Київський центр військово-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства».

Детальніше:

Олімпійський урок з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту

09 вересня 2017 року відбувся Олімпійський урок з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. На Оболонській набережній було дано старт Олімпійському уроку, який організовано Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України та КМДА.

Детальніше:

Участь у змаганнях «Intersport Run UA 2017», присвячених Дню фізичної культури і спорту

10 вересня 2017 року студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту разом з викладачами кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту та кафедри спорту та фітнесу взяли участь у змаганнях «Intersport Run UA 2017», присвячених Дню фізичної культури і спорту.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події