Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Тренування з настільного тенісу в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва

25 березня 2017 р. в рамках соціального проекту "З Києвом і для Києва" відбулися показові тренування з настільного тенісу в спортивній залі за адресою: вул. М. Тимошенка, 13-б.

Детальніше:

Похід вихідного дня

 

19 березня 2017 р. (неділя) на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбувся похід вихідного дня.

Детальніше:

Всеукраїнська універсіада з фехтування. Вітаємо переможниць!

Студентки Університету Грінченка вибороли п'ять медалей на змаганнях Всеукраїнської універсіади з фехтування. Вітаємо Рапинець Кристину (1-ше особисте, 2-ге командне місце), Рапинець Аліну (3-є особисте, 2-ге командне місце) та Цімболинець Ангеліну (2-ге командне місце)! 

Детальніше:

Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань)

17 березня 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція «Фізичне виховання, спорт та здоров’я людини: досвід, проблеми, перспективи» (у циклі Анохінських читань).

Детальніше:

Вітаємо найкращого спортсмена міста з греко-римської боротьби!

Вітаємо найкращого спортсмена міста з  греко-римської боротьби, Парцея Андрія Богдановича, студента ІІ курсу спеціальності «Фізичне виховання», який виборов І місце у змаганнях з  греко-римської боротьби ХІІІ літньої Універсіади м. Києва 2017 року, та команду Київського університету імені Бориса Грінченка, яка у змаганнях посіла почесне ІІІ місце!

Детальніше:

Вітаємо з перемогою збірну команду з волейболу!

З 31 січня по 2 лютого 2017 року у відкритій першості з волейболу серед збірих команд професорсько-викладацького складу ВНЗ міста Києва наша збірна зайняла III місце. Поздоровляємо переможців та бажаємо  подальших успіхів!

Детальніше:

Мистецький проект «А я дивлюся…і серцем лину…»

В рамках заходів «Шевченківський березень - 2017», який присвячено великому українському письменнику і художнику, мислителю та революціонеру-демократу Тарасу Григоровичу Шевченку. 

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події