Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Виїзне заняття в парку «Долобецький ліс»

18 жовтня 2019 р. студенти 2 курсу спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» спеціалізації "Спортивно-оздоровчий туризм" разомз викладачем Головач І.І. здійснили виїзне заняття у парк "Долобецький ліс".

Детальніше:

Участь у програмі «Діти героїв України»

З 29 вересня по 11 жовтня 2019 року доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Харченко Галина Дмитрівна взяла участь у програмі «Діти героїв України».

Детальніше:

Вітаємо Костюка Дмитра!

 

10-11 жовтня 2019 р. відбувся 35-й Чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, на якому студент 1 курсу групи ФВб-1-19-4.0д, Костюк Дмитро, здобув ІІ загальнокомандне місце. Вітаємо!

Детальніше:

Виставка «Всесвіт тіла»

15 жовтня 2019 р. студенти та викладачі Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту відвідали всесвітньо відому виставку BODY WORLDS — «Всесвіт тіла». На прикладах «живих» експонатів студенти змогли простежити всі зміни та процеси фізичної життєдіяльності, що відбуваються з тілом людини протягом життя, дізнатися про можливості збереження здорового організму протягом усього життя.

Детальніше:

Вітаємо бронзового призера Чемпіонату Європи з тхеквон-до!

11-13 жовтня 2019 року збірна команда України завершила виступ на 34-у Чемпіонаті Європи з тхеквон-до в м. Сараєві (Боснія і Герцеговина), в якому взяли участь 1300 учасників з 31 країни, з результатом 3 золоті, 1 срібна, 3 бронзові нагороди і 10-те загальнокомандне місце!

Детальніше:

Майстер-клас "Соматика - прорив у керуванні власним тілом"

05 жовтня 2019 р. старший викладач кафедри спорту та фітнесу Волощенко Ю.М. провів майстер-клас з використанням соматичного підходу в співдружності з командою, яка організовує щорічний «Фестиваль сучасної тілесності «Втіло»».Тема майстер-класу: «Соматика - прорив у керуванні власним тілом».

Детальніше:

3rd International Sport and Innovation Conference

02-03 жовтня 2019 року в University of Physical Education, Budapest, Hungary відбулася 3rd International Sport and Innovation Conference, на якій старший викладач кафедри спорту та фітнесу Волощенко Ю.М. виступив з доповіддю “A somatic approach to teaching students of special medical group at Borys Grinchenko Kyiv University”.

Детальніше:

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події