Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Доповідь-презентація «Використання ДЕНС-терапії у фізичній реабілітації»

Доповідь-презентація «Використання ДЕНС-терапії у фізичній реабілітації»

01 червня 2018 року к.н.ф.в.с.доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Харченко Галина Дмитрівна представила доповідь-презентацію на тему: «Використання ДЕНС-терапії у фізичній реабілітації» у рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва». У доповіді, яка супроводжувалась презентацією із використанням широкого ілюстративного матеріалу, були висвітлені можливості та використання ДЕНС-терапії у фізичній реабілітації. Виступ був схвально сприйнятий аудиторією та викликав зацікавленість присутніх на заході.