Організація науково-дослідної роботи студентів (засідання наукового гуртка)

25 вересня 2018 р. відбулося засідання наукового гуртка «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВ’Я» з теми «Організація науково-дослідної роботи студентів», на якому були присутні студенти 2 та 4 курсів Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту – майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти (фізичні реабілітологи).

Савченко В.М., завідувач кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, доктор медичних наук, професор, наголосив, що науково-дослідна робота студентів – це один з найважливіших засобів підвищення якості підготовки спеціалістів в Університеті. Науково-дослідна робота включає комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує формування в студентів навичок наукових досліджень та закладає основи критичного мислення.

Під час засідання студенти ознайомилися зі зразками анкет та протоколів дослідження.

Планується залучення до експериментальних досліджень студентів, які виявлять інтерес до науково-дослідної роботи.