3 тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО

04 жовтня 2018 року відбувся 3 тур Чемпіонату м. Києва серед ЗВО, в якому взяли участь збірні команди з футболу Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного економічного університету. Гра проходила на міжшкільному стадіоні по вул. Богатирська 2-б.

Гра була напруженою. В першому таймі « грінченківці» відзначилися, забивши у ворота суперника 2 м’ячі. Проте в другому таймі хлопці зібралися з силами та ще три рази забили м’яча до воріт суперника. Так, у воротах КНЕУ розписалися: Миколаюк Євген (2), Чеботар Олег (1), Крук Максим (1) та Коба Владислав. Рахунок 5:0 на користь «грінченківців».

Вітаємо команду та її тренера Швеця Сергія Володимировича з перемогою та бажаємо нових успіхів!