Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Гостьова лекція «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера»

Гостьова лекція «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера»

12 жовтня 2018 року на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулася гостьова лекція-дискус за темою: «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера». Лектор – Марк Холл – провідний спікер в тренерських штабах шкіл і клубів США, має досвід роботи з юніорськими командами з футболу, баскетболу та гімнастики, є наставником тренерів збірних США, міжнародним представником 3-D інституту, проводить тренінги з тренерами і лідерами на 4 континентах в понад 25 країнах світу.

Модератор заходу: Сушко Р.О., д.фіз.вих., доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

Учасники заходу: очільник Клубу тренерів Coach 360 Базелевський Д.Л. (майстер спорту з баскетболу, гравець національної збірної 1993-2000 рр., кращий гравець України 1997 р.), заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи Комоцька О.С., заступник декана з наукової роботи та менеджменту міжнародних проектів Спесивих О.О., завідувач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Ясько Л.В., завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В., викладачі кафедр Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту, представники Університетського коледжу на чолі з завідувачем циклової комісії фізичного виховання Колосковою Н.О., студенти Факультету здоров’я фізичного виховання і спорту та Університетського коледжу, представники федерації американського футболу України, тренери національних збірних команд, ДЮСШ, спеціалізованих спортивних шкіл.

Марк Холл на науковому рівні виокремив і сформулював важливі питання напрямів освіти успішного тренера, охарактеризував складові досягнення вершин тренерської професії, надав ефективні поради мотивації спортсменів та вказав на низку типових невимушених помилок у побудові взаємовідносин "тренер-спортсмен". Цікава, емоційна та мотивуюча доповідь висококваліфікованого американського фахівця, який більше 30 років працює з тренерами та знає їх проблеми та труднощі, дозволила розширити діапазон знань присутніх на лекції тренерів та студентів спеціальності «Фізичне виховання». 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Гостьова лекція «Сучасний погляд на тренерську професію. Інноваційні підходи підготовки успішного тренера»