ХХ Чемпіонат м. Києва з футболу серед студентських команд ЗВО (6-7 тур)

01 листопада 2018 р. у 7 турі змагань з футболу серед студентських команд ЗВО м. Києва  зустрілися команди Київського університету імені Бориса Грінченка та Київського національного торговельно-економічного університету.

Команда Університету Грінченка перемогла з рахунком 2:0. У першому таймі рахунок відкрив Коба Владислав, забивши «швидкий» гол. У другому  таймі «грінченківцям» вдалося забити ще один гол у ворота суперника. Автор гола Никоненко Владислав.

Вітаємо студентів-футболістів та тренера - старшого викладача кафедри спорту та фітнесу Швеця Сергія Володимировича зі здобутим результатом. Бажаємо і надалі впевнено перемагати на футбольному полі!

23 жовтня 2018 р. відбувся 6 тур Чемпіонату м. Києва з футболу серед ЗВО, в якому зустрілися команди Університету Грінченка та Київського Національного університету культури і мистецтв. Матч  закінчився із рахунком 3:2 на користь «грінченківців».