Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Вікторина «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан» (науковий гурток)

04 грудня 2018 року відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я».

Це засідання було проведено у формі вікторини з теми «Травна та сечовидільна системи та їх функціональний стан».

Ведуча засідання: Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

На засіданні були присутні студенти 1 курсу – майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти (ФТЕб-1-18-4.0д).

Вікторина – це пізнавальна гра, яка складається з запитань, поєднаних загальною темою, які вимагають коротку і чітку відповідь. Метою вікторини є розвиток пізнавальних інтересів студентів, підвищення рівня їхнього інтелектуального розвитку, формування наукових знань, активності та самостійності. Цінність вікторини в тому, що вона розвиває винахідливість і активність студентів, розширює їхній світогляд, сприяє розвитку розумових і творчих здібностей, розвитку пізнавальних інтересів здібностей, кмітливості, допомагає виявляти знання в тій чи іншій галузі науки. Захоплююча ігрова форма вікторин збільшує емоційний тонус, сприяє кращому засвоєнню змістової інформації.

На початку засідання студенти сформували 2 команди.

Вікторина складалась з трьох етапів:

1) групова робота «Ерудит»;

2) бліц-турнір;

3) знайди помилки на зображеннях.

Кожна команда одержала в результаті відповідні бали. Одна команда стала переможницею, проте всі студенти зарядилися командним духом та бажанням пізнання нового. Адже відомо, що гра – це та чарівна паличка, яка навіть нудне знання вмить перетворює на цікаве і захоплююче.