Профорієнтаційний захід на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця"

14 грудня 2018 р. викладачі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Головач І.І., Поляничко О.М., Лахтадир О.В., Омельченко Т.Г разом зі студентами 3 курсу провели профорієнтаційний захід на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку "Пуща-Водиця", де відбувався Всеукраїнський фестиваль "Ми Українці", в якому взяли участь понад 80 представників дитячих громадських організацій.

Студенти розповіли про навчання в Університеті Грінченка, активний відпочинок під час студентського життя, викладачі - про можливості вступу, спеціальності, факультети, інститути, які входять до складу Університету Грінченка. Доповіді викликали зацікавленість у дітей та молоді. Всі мали можливість отримати рекламні флаєри, календарі, буклети, продивитись рекламні ролики. Сподіваємось, що в наступні роки серед наших студентів ми зможемо побачити активних учасників фестивалю.