Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Міжнародний чемпіонат з плавання в категорії «Мастерс»

Міжнародний чемпіонат з плавання в категорії «Мастерс»

У грудні 2018 року за підтримки асоціації плавальних клубів «Мастерс» традиційно пройшли відкриті змагання з плавання.

Старший викладач кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка Тупиця Юрій Іванович взяв участь у традиційному турнірі з плавання в категорії « Мастерс», присвяченому пам’яті Героя Радянського Союзу Ніни Сосніної та 75-й річниці визволення м. Житомира від німецько-фашистських загарбників.

Дипломи:

1 місце в категорії 75-79 на дистанції 50 брас, результат 1,19,31

2 місце в категорії 75-79 на дистанції 50 в/ст, результат 1,00,42

3 місце в категорії 75-79 на дистанції 50 н/сп, результат 1,18,83

Вітаємо Тупицю Юрія Івановича з перемогою та бажаємо йому міцного здоров’я та нових перемог!