Всеукраїнський заплив «Олімпійська година-2019»

Протягом лютого 2019 р. спортивні колективи України брали участь у Всеукраїнському поштовому годинному запливі  «Олімпійська година-2019». Цього року учасники запливу (161 плавець) проплили 536 км 210 м. Першість по кількості учасників запливу взяв колектив «Grinchenko Swimming» Київського університету імені Бориса Грінченка – 17 плавців.

0p5iooo9

Вітаємо вихованців «Grinchenko Swimming», які стали переможцями і призерами серед юнаків і дівчат:

Ришко Софію (3 000 м) - 1 місце (дівчата);

Петрунько Христину (2 700 м) - 3 місце (дівчата);

Самойленка Андрія (3 300 м) - 1 місце (юнаки);

Біланчука Михайла (3 200 м) - 2 місце (юнаки),

а також тренера «Grinchenko Swimming» Тамілу Бондар, студентку 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання», та керівника колективу – Іскру Уляну Володимирівну, доцента кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.