Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Участь у ІІІ Міжнародній конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи»

27-28 листопада 2019 року доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, доктор наук з фізичного виховання і спорту Сушко Р.О. взяла участь у ІІІ Міжнародній конференції «Сталий розвиток і спадщина у спорті: проблеми та перспективи», що відбулася у Києві в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Особливе враження від високої якості представлених доповідей отримала на секції №1. Олімпійський спорт України напередодні Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.