Відкрита лекція "Ненасильницьке спілкування"

05 грудня 2019 р. в рамках благодійного проекту Україна-Німеччина студенти-магістри спеціалізації «Психологія фізичного виховання і спорту», викладачі кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М., Лахтадир О.В. відвідали відкриту лекцію Девіда Джинатті «Ненасильницьке спілкування» за методом Маршала Розенберга. Під час зустрічі студенти ознайомились з методами емпатії до своїх партнерів, самоемпатії, вирішення конфліктних ситуацій в особистих і ділових стосунках, транформації своїх реакцій на критику тощо.

Девід Джинатті проводить лекції у Тель-Авівському університеті, Бременському університеті, Оснабрюкському університеті та Фехтинському університеті вирішення та врегулювання міжнародних конфліктів. Також є бізнес-психологом, системним тренером і консультантом (ISB).