«З Києвом і для Києва»

У рамках VІI етапу соціального проекту «З Києвом і для Києва» 03 грудня 2016 р.  до навчального корпусу №1 (вул. М.Тимошенка, 13-б) були запрошені учні  середньої загальноосвітньої школи №11 Дніпровського району, середньої загальноосвітньої школи  №285  Оболонського району  та спеціалізованої школа №265 художньо-естетичного напрямку, яка знаходиться у мікрорайоні «Райдужний».
Протягом  проведення екскурсії по корпусу  учнівська молодь мала можливість оглянути спортивні зали, басейн та аудиторії. З великим задоволенням  викладачі Факультетуздоров’я, фізичного виховання і спорту розповіли про  кращих спортсменів серед студентської молоді, а також представили фото майстрів спорту міжнародного класу та майстрів спорту  України – викладачів кафедр Факультету. В ході бесіди  була презентована Школа здоров’я, завданням якої є  не тільки змістовне дозвілля, але й збереження наявного стану здоров’я учнівської молоді, формування  більш високого рівня їхнього здоров’я, навички здорового способу життя.

03.12.2016