ІІІ Відкритий шаховий турнір

07 грудня 2016 року в рамках Грінченківської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ Відкритий шаховий турнір.

Змагання проводились за груповою системою згідно з офіційними правилами шахів та поєднували в собі:

- турнір серед студентів Університету;

- турнір серед вихованців Малої Шахової Академії Оболонського району м. Києва;

- очну зустріч переможців турніру Київського Університету імені Бориса Грінченка та Малої Шахової Академії.

Метою традиційного шахового турніру є популяризація інтелектуальних видів спорту в спортивно-оздоровчому напрямі роботи Київського Університету імені Бориса Грінченка та серед учнівської молоді столиці. Головний суддя – Анатолій Єретик (доцент кафедри спортивної підготовки).

Студенти Факультетуздоров’я, фізичного виховання та спортуактивно долучилися до участі в цьому турнірі.