Вітаємо команду Університету Грінченка з перемогою у змаганнях «Захисник України»!

Протягом листопада-грудня 2016 р. серед команд вищих навчальних закладів м. Києва з метою популяризації серед студентської молоді військово-прикладних та спортивно-технічних видів спорту відбувалися військово-спортивні змагання «Захисник України», присвячені Дню Збройних Сил України.

Змагання проходили на навчально-спортивних базах Київського міського Товариства сприяння обороні України та вищих навчальних закладів м. Києва. Команда Київського університету імені Бориса Грінченка посіла друге місце.

Вітаємо студентів напряму підготовки 6.010201 «Фізичне виховання» Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту: Федорова Богдана, Кулакова Богдана, Павляка Андрія, Юрченка Олександра, Косенка Богдана, Шостак Олексія, Дуднік Світлану, Бондар Тамілу, Чернишенка Максима, Ткаченко Олену та керівника команди – Кузору Івана Васильовича, викладача кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, з перемогою!

А також висловлюємо подяку за організаційну допомогу Цикозі Євгенії, лаборанту кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології та Сторожик Анні Іванівні, викладачу кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту.