Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодіжна наука в Україні: виклики та перспективи»

17 лютого 2017 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Молодіжна наука в Україні: виклики та перспективи» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київського університету імені Бориса Грінченка та Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених.

Студенти першого курсу Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Андрій Баришніков та Владислав Савченко гідно представили проект «Навчайся та допомагай», присвячений фізичній реабілітації воїнам АТО. Дякуємо організаторам за високий науковий рівень конференції та чудову атмосферу!