10 квітня 2017 р. на Факультеті здоров'я, фізичного виховання і спорту відбулась І Студентська наукова конференція в рамках дисципліни "Історія фізичної культури".

Склад журі: Пальчук Марія Борисівна, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Тронь Руслан Анатолійович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту (Національний університет фізичного виховання і спорту України), Оріховська Анна Сергіївна, аспірантка Національного університету фізичного виховання і спорту України, Ошовська Лідія, студентка ІV курсу спеціальності "Фізичне виховання" Київського університету імені Бориса Грінченка. Всього було представлено 18 доповідей, з яких було визначено переможців: І місце - Тіптюк Юлія, ІІ місце - Симоненко Валерія, ІІІ місце - Маліновська Олеся та Баб'юк Олександра. Бажаємо всім студентам подальшого наукового і творчого натхнення!