Участь у Всеукраїнському фізкультурно-патріотичному фестивалі ”Козацький гарт 2017”

12 квітня 2017 р. у рамках проведення I етапу загальношкільного Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України ”Козацький гарт 2017”

з  метою формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів пройшли спортивні змагання у ЗОШ № 285.У підготовці та  проведенні змагань активну участь взяли  студенти групи ФВб-1-14-4.0д., які проходять виробничу практику  у школі . Головний суддя змагань Славов В. Г., старший суддя – Мельничук Є. І., помічник судді - Ребекевша А. Головний секретар змагань – Андрійчук Т. Фотограф – Прокопенко О. Помічники у підготовці естафет – Васянович Д., Козлов О., Лашевич Д.