Фестиваль шкільних та студентських груп підтримки «Вперед Оболонь!»

Скарбничка соціального проекту  "З Києвом і для Києва" поповнилася новим спортивним заходом - Фестивалем шкільних та студентських груп підтримки "Вперед Оболонь!".

Другий традиційний фестиваль організований фахівцями і студентами кафедри фітнесу та рекреації Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту за підтримки Управління освіти, відділу молоді та спорту Оболонської районної державної адміністрації. Окрема подяка Боляку Андрію Анатолійовичу, завідувачу кафедри фітнесу та рекреації, Боляк Наталії Леонідівні, старшому викладачу кафедри фітнесу та рекреації, а також старшим викладачам кафедри фітнесу та рекреації Данило Любов Ігорівні, Гавриловій Наталії Григорівні та Чекмарьовій Валентині Василівні за допомогу в організації та проведенні фестивалю.

Захід відбувся у ТРЦ Караван. У змаганнях фествалю за програмою Чемпіонату міста Києва взяли участь команди Університету Грінченка, які посіли 2 та 3 місце. Успішною стала профорієнтаційна акція Університету на цьому заході.

Вітаємо наших переможців!