Олімпійський урок з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту

09 вересня 2017 року відбувся Олімпійський урок з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту. На Оболонській набережній було дано старт Олімпійському уроку, який організовано Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України та КМДА.

В заході взяли участь студенти Київського університету імені Бориса Грінченка в якості волонтерів та викладачі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту. Програма заходу передбачала низку спортивних конкурсів і квестів, майстер-класів від видатних спортсменів з різних видів спорту. Викладачі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту долучилися до всіх заходів в рамках програми, а також поспілкувалися з видатними спортсменами та Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим.