Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Екскурсія до Національного Софійського історико-культурного заповідника

Екскурсія до Національного Софійського історико-культурного заповідника

26 вересня 2017 р. у рамках вивчення дисципліни «Історія української культури» під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри історії України, Боня Олександра Івановича, студенти 4 курсу напряму підготовки «Фізичне виховання» відвідали один з об’єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО Софію Київську.

Національний Софійський історико-культурний заповідник протягом екскурсії постав перед студентами у красі середньовічних фресок, мозаїк, цікавих графіті.Особливо вразив екскурсантів бароковий ансамбль заповідника – екстер’єр Софійського собору, Митрополичий будинок, бурса та інші будівлі. Набуті знання стануть надійною основою для вивчення історії української культури.