Участь у змаганнях «Student’s Open Run Cup»

13 жовтня 2017 року студенти та викладачі Університетського коледжу та Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у змаганнях «Student’s Open Run Cup», присвячених Дню захисника України.

В індивідуальній першості серед студентів (дистанція 3 км) 1 місце посів Мар’янчик Андрій, студент 1 курсу, групи ТДб 3-17, 3 місце - Шостак Олексій, студент 3 курсу, групи ФВб 2-15. В командній першості серед студентів 1 місце - Київський університет імені Бориса Грінченка у складі: Мар’янчик Андрій, Шостак Олексій і Гальцова Євгенія. В індивідуальній першості серед викладачів (дистанція 3 км) 1 місце посіла Соляник Тетяна Владиславівна, старший викладач кафедри фітнесу та спорту; 4 місце - Гацко Олена Володимирівна, старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту. В командній першості серед викладачів команда Університету Грінченка у складі: Соляник Т.В., Гацко О.В., Білик Х.М., Палуб Р.В. посіла 3 місце.

13.10.7