Зустріч з директором Центру Національного Відродження

24 жовтня 2017 р. в рамках вивчення дисципліни «Теорія і методика викладання дисципліни «Захист Вітчизни» відбулося виїзне заняття зі студентами третього курсу.

Про особливості військово-патріотичного навчання студентам розповів завідувач Центру національно-патріотичного виховання Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Бондарчук О.С. Важливі аспекти співпраці вчителів шкіл та представників громадських організацій в сфері виховання дітей та молоді розкрив директор Центру Національного Відродження,  член Ради з питань національної єдності при Президентові України, радник Міністра освіти і науки України Ромдзістий Т.Г. Також була проведена екскурсія для студентів підрозділами Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.