Нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ВНЗ

01 листопада 2017 року відбулася нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ВНЗ м. Києва на базі Київського національного торговельно-економічного університету, на якій були присутні завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В. та старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Кузора І.В.

Нараду проводив начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бобровник С.І. Було обговорено календар змагань Спартакіади м. Києва серед ВНЗ з видів спорту на 2017-2018 н.р., а також проблемні питання щодо організації процесу фізичного виховання у ВНЗ та оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді м. Києва.