Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ВНЗ

Нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ВНЗ

01 листопада 2017 року відбулася нарада завідувачів кафедр фізичного виховання ВНЗ м. Києва на базі Київського національного торговельно-економічного університету, на якій були присутні завідувач кафедри спорту та фітнесу Білецька В.В. та старший викладач кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Кузора І.В.

Нараду проводив начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Бобровник С.І. Було обговорено календар змагань Спартакіади м. Києва серед ВНЗ з видів спорту на 2017-2018 н.р., а також проблемні питання щодо організації процесу фізичного виховання у ВНЗ та оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді м. Києва.