Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я» (Статеві хвороби молоді: міфи і реальність)

10 листопада 2017 року відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров’я».

Тема засідання: Статеві хвороби молоді: міфи і реальність.

Ведучі засідання: О.В Тимчик, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології; Є.О. Неведомська, доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології.

Проблеми, пов’язані зі статевою системою, настільки інтимні, що інформація про інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ), обросла безліччю міфів. На засіданні ці міфи розглядалися і спростовувалися. Обговорення таких інтимних питання засвідчило, що вони на часі.

Сподіваємося, що наукові знання, які отримали наші студенти під час цього засідання, стануть тією силою, яка вбереже їх від необережного кроку.