Засідання наукового гуртка «Гармонія здоров'я» ("Здоров’я починається з дитинства")

05 грудня 2017 року відбулося засідання наукового гуртка «Гармонія здоров'я».

Тема засідання: "Здоров’я починається з дитинства".

Ведучі засідання: Неведомська Є.О., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології; Карина Кадун, студентка групи ФРб-1-16-4.0д

Участь у цьому засіданні взяли учні НВК № 209 "Сузір'я". Для ознайомлення учнів з Медико-біологічним центром Карина Кадун провела цікаву вікторину, використовуючи наявні моделі і муляжі.

Під час засідання обговорювалися питання здоров’я, від чого воно залежить, яка частка зусиль самої людини для його формування і збереження. Цікавим було анкетування «Чи цінуєте Ви своє здоров'я?» та його результати. Також учні та студенти за допомогою спеціальної методики встановили, чи відповідає хронологічний вік власному біологічному віку.

Сподіваємося, що учасники засідання ще раз переконалися в тому, що важливо дбати про своє здоров’я з юнацьких років і що здоров’я кожного в їхніх руках.