ІV Відкритий шаховий турнір

07 грудня 2017 року в рамках Грінченківської декади в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІV Відкритий шаховий турнір.

Змагання проводились за груповою системою згідно з офіційними правилами шахів та поєднували в собі:

- турнір серед студентів Університету;

- турнір серед вихованців Малої Шахової Академії Оболонського району м. Києва;

- очну зустріч переможців турніру Київського Університету імені Бориса Грінченка та Малої Шахової Академії.

Метою традиційного шахового турніру є популяризація інтелектуальних видів спорту в спортивно-оздоровчому напрямі роботи Київського Університету імені Бориса Грінченка та серед учнівської молоді столиці.

В результаті проведених змагань були визначені переможці у наступних номінаціях:

Особиста першість серед дівчат-студенток:

І місце –П’ятецька Рада (Університетський коледж); Кузьміна Анна (Факультет права та міжнародних відносин); Нестерець Катерина ( Педагогічний інститут)

ІІ місце - Дем’янчук Катерина (Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту); Колосовська Яна (Факультет інформаційних технологій та управління)

Особиста першість серед студентів-юнаків:

І місце – Мельник Андрій (Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту);

ІІ місце – Янушевський Нікон (Факультет інформаційних технологій та управління)

ІІІ місце – Морвинюк Ярослав (Університетський коледж); Деченко Дмитро (Факультет права та міжнародних відносин);

Особиста першість серед учнів Малої шахової академії:

І місце – Єгор Бірюков (ЗОШ №244);

ІІ місце– Кисельов Тимур (ЗОШ №170)

Абсолютним переможцем став учень 6 класу СШ№214 –Богдан Сичевський.

Вітаємо переможців!