Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Круглий стіл «Україна. Олімпійські ігри. Майбутнє»

Круглий стіл «Україна. Олімпійські ігри. Майбутнє»

14 грудня 2017 року відбувся круглий стіл «Україна. Олімпійські ігри. Майбутнє», в якому взяли участь студенти І курсу спеціальності «Фізичне виховання» та члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Організатор – Спесивих Олена Олександрівна, доцент кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

Перша частина заходу була присвячена обговорюванню проблем організації та проведення Олімпійських ігор в Україні, а також шляхам їх вирішення.

Далі студенти представили власні проекти дизайну логотипу, талісманів, нагород, факелу та одягу для спортсменів.

Переможцями стали Палюра Костянтин, Ярошовець Олександр, Дишливенко Владислав та Миронченко Антон.

Бажаємо всім студентам подальших успіхів!