Профорієнтаційна зустріч з представниками системи дитячо-юнацьких клубів «Щасливе дитинство»

18 грудня 2017р. в рамках практики студентів 6 курсу відбулась профорієнтаційна зустріч  дітей  та їх батьків, які проживають у  Голосіївському райоі м. Києва, зі студентами, керівником практики (Шульга І.В.) та доцентом кафедри спорту та фітнесу Поляничко О.М.

Централізована система дитячо-юнацьких клубів "Щасливе дитинство" Голосіївського району м. Києва, ДЮК "Олімпія" здійснює позашкільне виховання дітей району, надаючи освітні послуги з різних напрямків клубної роботи. Під час зустрічі студенти розповіли про переваги вступу до Університету Грінченка, цікаве навчання та насичене студентське життя. Діти та їх батьки отримали буклети з додатковою інформацією та запрошення відвідати університет. Завідувач ДЮК "Олімпія" Климчук Олена Федорівна запросила наших студентів та викладачів до подальшої плідної співпраці.