Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Ліцензійні курси Федерації баскетболу України

Ліцензійні курси Федерації баскетболу України

26-29 січня 2018 р.  відбулися ліцензійні курси Федерації баскетболу України для здобуття тренерської категорії «PRO», на яких професор кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка ВИНОГРАДОВ ВАЛЕРІЙ ЄВГЕНОВИЧ прочитав курс лекцій, зокрема на тему «Позатренувальні та позазмагальні фактори в підготовці баскетболістів високої кваліфікації». Виноградов В.Є. має 40 років практики як тренер, так  і медик, а також досвід роботи з 16-ма видами спорту і завжди намагається поділитися своїм досвідом для підвищення ефективності тренувального і змагального процесів.