Зустрічі зі студентами першого курсу до Дня фізичної культури та спорту

До Дня фізичної культури та спорту викладачі кафедри фітнесу та рекреації Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту провели мотиваційні зустрічі зі студентами першого курсу структурних підрозділів Університету на тему «Здоровий спосіб життя – шлях до успіху».

Під час заходів студенти взяли участь у веселій руханці, вікторині «Що я знаю про здоровий спосіб життя?», ознайомилися з новітніми науковими дослідженнями впливу рухової активності на організм людини, можливостями комплексного контролю свого фізичного стану та здоровя, отримали інформацію про роботу спортивних секцій кафедр спортивної підготовки та фітнесу і рекреації, запрошення долучитися до діяльності спортивної волонтерської команди Університету.

Популяризація здорового способу життя та фізичної активності серед студентської молоді є одним із пріоритетних напрямів роботи Київського університету імені Бориса Грінченка, спрямованої на формування сильної та здорової української нації.