Урочиста церемонія вручення дипломів магістрам

28 лютого 2018 р. відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістрів випускникам Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту.

На урочистих зборах до випускників з вітальним словом звернувся Огнев’юк В.О., ректор Університету, доктор філософських наук, професор, академік НАПН України. Він тепло і сердечно привітав магістрів із закінченням навчання в Університеті, побажав цілеспрямованим та дипломованим фахівцям успіхів і високих досягнень в кар’єрі! Декан Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту, кандидат наук з фізичного виховання і спорту,  Лопатенко Г.О. побажав​ випускникам професійних здобутків, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів.

Щиро вітаємо випускників магістратури та бажаємо їм наснаги, творчості та креативності, здійснення мрій та професійних успіхів!