Конвенція Nike + Training Club

17-18 березня 2018 р. на базі Клубу здорових задоволень «5 елемент» відбулася топова подія в світі фітнес індустрії – конвенція Nike + TrainingClub.

Семінар «FunctionalStretching — розвиток гнучкості, сили та функціональності» провела викладач кафедри спорту та фітнесу, засновник освітнього центру «Smart Fitness Academy», автор ексклюзивних методик навчання фітнес фахівців і презентерів фітнес конвенцій, Міжнародний презентер, сертифікований фахівець ACMS ISAT (Американський Коледж Спортивної Медицини) – Бірючинська Світлана Віталіївна.

Вперше в історії українського фітнесу, протягом двох днів, 17-18 березня, в Києві зібралися понад 70 презентерів світового і національного масштабу, щоб провести 100 майстер-класів, поділитися своїм безцінним досвідом, продемонструвати останні тенденції фітнесу та надихнути на нові ідеї.

Все, що потрібно знати про функціональний тренінг, степ, аеробіку, йогу, пілатес, кросфіт, духовний розвиток, харчування і реабілітацію - продемонстрували топові презентери світу і України.