Всеукраїнська акція «Олімпійська книга»

10 квітня 2018 року викладачі та студенти Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту взяли участь у  Всеукраїнській акції «Олімпійська книга».

НОК України спільно з науковцями Національного університету фізичного виховання і спорту України  у рамках Всеукраїнської акції «Олімпійська книга» провів презентацію книг: «Менеджмент підготовки спортсменів до Олімпійських ігор» (під редакцією Бубки С.Н. та Платонова В.М.) та «Рухові якості і фізична підготовка спортсменів» (авторства Платонова В.М.).

На заході були присутні заступник Міністра спорту та молоді України Ярослав Войтович, президент НОК України і член Виконкому МОК, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, віце-президент НОК України Валерій Борзов, президент Олімпійської академії України, завідувач кафедри історії та теорії олімпійського спорту Марія Булатова, директор Департаменту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк, Член Виконкому НОК України, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник  управління молоді та спорту Київської міської державної адміністрації Вадим Гутцайт, директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України» Ілля Ємець, видатні тренери, спортсмени, фахівці, вчені, представники спортивних федерацій, представники закладів вищої освіти і слухачі Центру підвищення кваліфікації та перепідготовки.