Змагання з плавання «Олімпійська хвиля»

19 квітня 2018 року старщі викладачі кафедри спорту та фітнесу Київського університету імені Бориса Грінченка Зубко Валентина Володимирівна та Портна Ірина Леонідівна разом із Київським відділенням Національного олімпійського комітету провели змагання з плавання «Олімпійська хвиля» для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та учнів Оболонського району.

Змагання проводилися для трьох вікових груп, де розігрувалася особиста першість серед дівчат і хлопців.

Переможці були нагороджені цінними, брендованими призами із олімпійською символікою – футболками, рюкзаками, бейсболками, наданими Київським відділенням Національного олімпійського комітету.

А всі учасники запливів отримали олімпійські сувеніри-заохочення.

Переможцями серед студентів стали:

Руська Валерія ІБАб-1-16 та Капітоненко Олександр ІНБ-1-15.

ІІ місце вибороли Орел Ірина ФАб-4-16 та Гентош Роман Мб-1-16.

ІІІ місце вибороли Кривонос Катерина ФАб-3-16 та Левін Сергій ІСБ-1-16

Вітаємо усіх із участю у чудовій спортивній події та висловлюємо подяку організаторам!