Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

18-20 квітня 2018 року студенти Київського університету імені Бориса Грінченка Сисоєва Лілія, Білошицька Любов, Фененко Святослав взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт», яка проходила в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.

Олімпіада проходили в три етапи:

І етап – тестування з дисциплін «Професійний спорт», «Загальна теорія підготовки спортсменів», ІІ етап – усний конкурс з дисципліни «Історія олімпійського руху», ІІІ етап  – вікторина на тему «Знавець олімпійського спорту».

Факультет здоров’я, фізичного виховання і спорту щиро вітає своїх студентів, висловлює їм свою глибоку подяку за виявлену активність та гідне представлення Київського університету імені Бориса Грінченка на Всеукраїнській студентській олімпіаді. Бажаємо студентам сили духу, наполегливості та натхнення у їхніх справах, нових здобутків та цікавих вражень.