Міжкафедральний проект

кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту

У жовтні - листопаді 2017 року розроблено міжкафедральний проект між кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту і кафедрою педагогіки та психології Педагогічного інституту.

Тема проекту: Порівняльний аналіз фізичної працездатності, психофізіологічних особливостей та рівня здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

Мета – дослідити фізичну працездатність, психофізіологічні особливості та рівень здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

Завдання:

1.Визначити фізичну працездатність першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.
2.Дослідити психофізіологічні особливості першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.
3.
Встановити рівень здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.
4.
Зробити порівняльний аналіз одержаних показників першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.
5.
На основі одержаних даних зробити висновки та рекомендації щодо поліпшення чи збереження стану здоров’я.

Об’єкт – першокурсники Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

Предмет – фізична працездатність, психофізіологічні особливості та рівень здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

Методи дослідження: вимірювальні процедури, інтерпретація результатів дослідження.

Обладнання для проведення дослідження: тонометр, пульсометр, секундомір, спірометр сухийпортативний ССП, ростомір, терези, комп'ютерна психофізіологічна програма.

Очікувані результати: рекомендації щодо поліпшення чи збереження стану здоров’я першокурсників Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту та Педагогічного інституту.

У робочу групу від кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту входять:

• Савченко Валентин Михайлович – завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор
  • Неведомська Євгенія Олексіївна – доцент, кандидат педагогічних наук, доцент
  • Тимчик Олеся Володимирівна – кандидат біологічних наук, доцент.

У робочу групу від кафедри педагогіки та психології Педагогічного інституту входять:

• Іванюк Ганна Іванівна – завідувач кафедри,доктор педагогічних наук, професор
  • Мойсак Олександр Данилович – старший викладач.