Події

27 квітня 2024 р. на базі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту в рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» відбувся черговий тренінг  «Тактична домедична допомога для цивільних. Що необхідно знати кожному?».

25 квітня 2024 року пройшов районний етап «Пліч-о-пліч» всеукраїнської шкільної ліги зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з тринадцяти закладів освіти Оболонського району. Змагання проводилися в парку «Наталка» на дистанції у заданому напрямку серед юнаків та дівчат 5-7 класів.

Дмитро Єременко, студент І курсу освітньої програми "Фізичне виховання", посів І місце на весняному чемпіонаті міста Києва з легкоатлетичного кросу (серед юніорів), який відбувся 13 квітня 2024 року.

20 — 21 квітня 2024 р. у м. Будапешт (Угорщина) пройшов етап Європейського циклу U23 з фехтування на шпагах, який зібрав 237 учасників у чоловічому турнірі та 149 – у жіночому. Відвід України в угорській столиці виступили 22 шпажисти й 27 шпажисток, що вибороли одразу дві золоті медалі.

22 квітня 2024 року студенти Університету Грінченка Комар Дмитро (група ІНБ-1-23-4.0д) та Антонюк Денис (група ФВб-1-22-4.0д) взяли участь у змаганнях ХІХ Універсіади міста Києва з настільного тенісу та посіли 4 місце в парному розряді.