Події

У рамках соціального проєкту «З Києвом і для Києва» 16 квітня 2024 р. на базі Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбудеться тренінг «ТАКТИЧНА ДОМЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ЦИВІЛЬНИХ. Що необхідно знати кожному?» для учнів Ліцею №9 “Гармонія” Оболонського району м. Києва.

13 березня 2024 р. студенти першого курсу академічної групи ФТЕб-1-23-4.0д - майбутні фізичні терапевти та ерготерапевти разом з доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії Іриною Омері побували в одному із найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але й у Європі - Національному музеї медицини України.

08 грудня 2023 р. відбулося оголошення результатів конкурсу на грант для реалізації соціального проєкту «З Києвом і для Києва». Грант було оголошеного Благодійним фондом сприяння розвитку освіти імені Бориса Грінченка спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка. Конкурс проводився серед здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників Київського університету імені Бориса Грінченка.

В рамках проєкту «Школа кураторів» 12 лютого 2024 р. доцентом кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидатом біологічних наук, доцентом Іриною Омері був проведений тренінг «Збереження психічного здоров'я шляхом саморегуляції».

20 жовтня 2023 року студенти-першокурсники академічної групи ФТЕб-1-23-4.0 – майбутні фізичні терапевти вже вдруге досліджували анатомію людського організму за допомогою сучасних 3D-додатків у  Цифровому хабі Університету Грінченка.