Навчально-методичні заходи

04 квітня 2024 відбулося відкрите заняття з дисципліни “Плавання та методика його викладання” доцента кафедри спорту та фітнесу Ірини Грузевич. Тема заняття: "Техніка плавання вільним стилем. Старт" (група ФРб 1-23-4.0д).

Протягом березня 2024 року на практичних заняттях з навчальної дисципліни «Теорія та технології оздоровчо-рекреаційної рухової активності» студенти 3  курсу освітньо-професійної програми «Фізичне виховання» разом зі старшим викладачем кафедри спорту та фітнесу Наталею Петровою вивчали вправи функціональної хореографії, за допомогою яких розвивали такі фізичні якості як: гнучкість, рівновага, витривалість, а також покращували рівень своєї фізичної підготовленості та удосконалювали відповідні функціональні можливості.

01 жовтня 2021 р. зі студентами групи ФіРб-1-19-4.0д відбулося виїзне заняття з дисципліни «Інноваційні технології у фітнесі». Викладач: Кожанова О.С. Практичне заняття зі скайджампінгу (високоінтенсивне тренування на батутах) проводилося у фітнес-клубі FitStudio SYYS м. Києва.