Наукові заходи

27 квітня 2023 року на засіданні Вченої ради Університету Грінченка затверджено звіт про результати реалізації наукової теми «Теоретико-практичні засади використання фітнес-технологій у фізичному вихованні та спорті» (№ держреєстрації: 0118U001229; термін виконання: 02 квітня 2018 - 02 квітня 2023 рр.; керівники теми: Вікторія Білецька, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент; Лілія Ясько, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

15 грудня 2022 р. відбулось спільне засідання кафедр факультету (спорту та фітнесу, фізичного виховання та педагогіки спорту, фізичної терапії та ерготерапії). На засіданні були представлені проміжні (семестрові) звіти аспірантів всіх років навчання.

24–26 травня 2022 на Факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту відбулася  студентська наукова онлайн-конференція «СУЧАСНІ ВИКЛИКИ В СПОРТІ, ФІЗИЧНОМУ ВИХОВАННІ ТА ФІТНЕСІ: НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ СТУДЕНТІВ» (у рамках Фестивалю Науки – 2022).

Протягом 23-27 травня 2022 року на кафедрі спорту та фітнесу відбувся передзахист 44 бакалаврських робіт студентів 4 курсу груп ФіРб-1-18-4.0д (освітня програма «Фітнес та рекреація»), ТДб-1-18-4.0д (освітня програма «Тренерська діяльність з обраного виду спорту»). Студенти презентували свої бакалаврські роботи. В ході обговорення було надано рекомендації щодо вдосконалення презентацій та доповідей для атестації здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти.

10 лютого 2022 року для наукових керівників курсових та бакалаврських робіт кафедри спорту та фітнесу та кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту був проведений науково-методичний семінар «Антиплагіатна перевірка курсових та бакалаврських робіт в системі StrikePlagiarism».