Серія просвітницьких заходів до Всесвітнього Дня здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров'я (World Health Day), який щорічно відзначається 7 квітня, студенти та викладачі кафедр спорту та фітнесу і фізичного виховання і педагогіки спорту провели низку просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію спорту та здорового способу життя, правилам безпеки під час тренувань, сучасним видам спорту тощо. Зокрема, у школі І-ІІІ ступенів №8 Оболонського району студенти групи ТДб-1-20-4.Од під керівництвом старшої викладачки кафедри Наталії Петрової провели руханку з четвертими класами, онлайн урок-вікторину, товариську зустріч з волейболу між студентами та учнями школи. У школі I-III ступенів №263 імені Євгена Коновальця студентами групи були проведені естафети та заходи з популяризації здорового способу життя засобами фітнесу (молодші класи) та естафети з елементами баскетболу (старші класи). Керівник — доцент кафедри спорту та фітнесу Олена Лахтадир. Естафети та рухливі ігри були також проведені студентами у спеціалізованій школі №187. Керівник — старша викладачка кафедри спорту та фітнесу Ілона Чорній. У клубі «Макс Спорт» студент IV курсу групи ТДб-1-19-4.0д Тарасенко Давид, майстер спорту України міжнародного класу, провів для юних спортсменів серію тренувань з тхеквондо, присвячених правилам техніки безпеки під час тренувань і безпечному виконанню вправ у єдиноборствах. Студентка IV курсу групи ТДб-1-19-4.0д Кудря Катерина провела бесіду з дітьми щодо правил техніки безпеки у водному середовищі під час занять з плаванням у басейні спортивного комплексу Університету Грінченка. Студентами IV курсу групи ФВб-1-19-4.Од було проведено спортивний захід «Веселі старти». Стеценко Ніла, Стеценко Людмила, Мащенко Денис на базі школи І-ІІІ ступенів № 280 Дарницького району міста Києва та Панасюк Катерина — на базі Комунального закладу «Верхівський ліцей» (Вінницька обл.) провели спортивні естафети та представили презентації про здоровий спосіб життя (керівник — старша викладачка кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Олена Гацко). Заходи розроблені у рамках проєкту «Healthy body — healthy mind», метою якого є впровадження офлайн- та онлайн-ініціатив, присвячених пропагуванню здорового способу життя, правилам безпеки під час тренувань, спростуванню найпоширеніших міфів про заняття спортом, сучасним видам спорту та фітнесу тощо. Щиро вдячні школам за співпрацю! Будьмо здорові!