Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичного виховання і педагогіки спорту Події Профорієнтація в Університетському коледжі

Профорієнтація в Університетському коледжі

30 травня 2017 р. в Університетському коледжі в рамках профорієнтаційної роботи відбулась зустріч із завідувачем кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології, кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом Бісмак Оленою Василівною та зі старшими викладачами кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Косік Наталією Леонідівною, Гацко Оленою Володимирівною зі студентами 4 курсу спеціальності «Фізичне виховання».