13 квітня 2021 р.

Засідання кафедри №5 від 13.04.2021 року

Порядок денний:

• Про підготовку пакету документів для проходження конкурсу на заміщення вакантних посад.
  • Про затвердження висновків фахової експертизи ЕНК «Спортивні ігри і методика їх викладання (1-2 курс, ФВ, денна)», (автори проф. Сушко Р.О., ст. викладач Гацко О.В., ст. викладач Співак М.Л.), для подання на сертифікацію (експерти завідувач кафедри Ясько Л.В., доцент кафедри спорту та фітнесу Кожанова О.С.).
  • Різне.

Проект рішення:

• Затвердити висновки фахової експертизи ЕНК «Спортивні ігри і методика їх викладання (1-2 курс, ФВ, денна)», (автори проф. Сушко Р.О., ст. викладач Гацко О.В., ст. викладач Співак М.Л.), для подання на сертифікацію (експерти завідувач кафедри Ясько Л.В., доцент кафедри спорту та фітнесу Кожанова О.С.).