Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології Події Практичне заняття «Десмургія. Правила накладання пов'язок»

Практичне заняття «Десмургія. Правила накладання пов'язок»

23 березня 2019 р. за участю доцента кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології Тимчик О.В. відбулося практичне заняття на тему «Десмургія. Правила накладання пов'язок». Десмургія – розділ хірургії, який вивчає види пов'язок, покази та протипокази до застосування та способи їх накладання. Пов'язка - хірургічне пристосування з перев'язувального матеріалу та інших підсобних засобів, що накладається на поверхню ушкодженої ділянки тіла з метою надання лікувальної дії.