Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фізичної реабілітації та біокінезіології Події Навчально-методичний семінар "Організація реабілітаційних закладів"

Навчально-методичний семінар "Організація реабілітаційних закладів"

20 травня 2019 р. відбувся навчально-методичний семінар "Організація реабілітаційних закладів", на якому студенти ІІ курсу спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" представили свої творчі проекти щодо бачення організації роботи сучасних реабілітаційних закладів.

Організатори заходи: Омері І.Д., доцент кафедри фізичної реабілітації та біокінезіології; Комоцька О.С., заступник декана з ауково-методичної та навчальної роботи.